Hate no more

Jacek Wąsowski
Jacek Wąsowski

Dawno mnie tu nie było i wstęp mógłbym przeznaczyć na szukanie wymówki dla tego stanu rzeczy, ale wolę się skupić na konkretach, czymś o wiele ciekawszym z Waszej perspektywy. Dzisiejszy tekst poświęcam mojej ulubionej wadzie - mianowicie gniewowi i jego różnym odmianom, na czele z internetową nienawiścią. Mam cichą nadzieję, że uda mi się zbudować ciekawą przypowieść o tym, jak od czasu do czasu warto spiąć pośladki, wziąć się za siebie i przełknąć kilka gorzkich słów, które posłalibyśmy w kierunku innych osób. Wszystko to oczywiście zaserwuję Wam w sosie growym.

Przeczytaj całość
FPS doskonały?

Jacek Wąsowski
Jacek Wąsowski

Cześć!
Na wstępie chciałbym podziękować za tak pozytywną odezwę z Waszej strony i sporą dozę wyrozumiałości, którą się wykazaliście w konfrontacji z moim pierwszym tekstem. Dzięki za komentarze, lajki i share'y oraz PV. Zgodnie z obietnicą, tym razem dowożę materiał bardziej merytoryczny, który w moim idealnym świecie rozpocznie wartościową dyskusję na temat ideału FPS'a i tym czym dla Was jest doskonały shooter. Z jednej strony bardzo bym chciał, aby tym razem obyło się bez zbędnych dygresji, z drugiej natomiast znam siebie na tyle dobrze, że w paru miejscach mogę popłynąć. Chwytajcie za broń, sprawdźcie amunicję i ruszamy do boju. Zapraszam do świata najlepszych strzelanek!

Przeczytaj całość
Pograne

Jacek Wąsowski
Jacek Wąsowski

Do napisania pierwszego tekstu zbierałem się od przeszło 3 długich miesięcy, czyli w zasadzie od momentu, gdy dostałem przywilej dołączenia do niewątpliwie elitarnego grona osób blogujących na PCLab'ie razem z danymi do logowania. Zadanie to nie było łatwe, pomimo ostrego dopingu ze strony Piły i sporego "prestiżu" jaki niesie ze sobą podjęcie tego wyzwania. Żeby nadmiernie nie przedłużać powiem tylko, że będę pisał dużo i namiętnie o mojej pasji, czyli o grach. Trochę filozoficznie, czasem psychologicznie, a jeszcze częściej z perspektywy wkurzonego nooba-psychopaty.
Osoby odważne ze sporą dozą wyrozumiałości zapraszam do dalszej lektury.

Przeczytaj całość