Test klawiatury mechanicznej Cougar Attack X3 RGB – Cherry MX + metal = sukces

Kamil Homziak
Kamil Homziak

Cougar Attack X3 RGB to najnowsza klawiatura niemieckiej marki, która wykorzystuje konstrukcję modelu Attack X3, dodatkowo rozbudowaną o konfigurowalne podświetlenie RGB. Jak spisuje się wersja z przełącznikami Cherry MX Red, wyceniana na ponad 500 zł?

Przeczytaj całość
Cougar Revenger – test konkretnej i precyzyjnej myszy bez zbędnych dodatków

Kamil Homziak
Kamil Homziak

Revenger to najnowsza myszka gamingowa i jednocześnie wysoki model w ofercie Cougara. Wyposażono ją w sensor PWM 3360, aktualnie uznawany za najlepszy. To także przełączniki OMRON oraz podświetlenie RGB, a i cena (około 230 zł) nie odstrasza.

Przeczytaj całość
Razer BlackWidow X Chroma – test metalowego, minimalistycznego "mechanika"

Kamil Homziak
Kamil Homziak

BlackWidow X Chroma to nowa wersja popularnej klawiatury mechanicznej. Tym razem postawiono na minimalizm, a konstrukcja została oparta na metalowej podstawie. Jak odświeżona czarna wdowa sprawdza się w praktyce?

Przeczytaj całość
AVM Fritz!Box 6840 LTE - gdy modem na USB lub router MiFi to za mało

Kamil Homziak
Kamil Homziak

W czasach szybkiego (przynajmniej w teorii) Internetu LTE, coraz większa liczba osób porzuca łącza kablowe na rzecz mobilnego dostępu do sieci. W przypadku, gdy ma on być używany w domu czy biurze, warto zainteresować się Fritz!Boxem 6840 LTE.

Przeczytaj całość
Cougar 550M – godny uwagi gryzoń ze średniej półki

Kamil Homziak
Kamil Homziak

Zaprezentowany niedawno Cougar 550M to gamingowy gryzoń plasujący się w samym środku niemieckiej marki. Myszka wyposażona została w sensor 6400 dpi, przełączniki mechaniczne OMRON i podświetlenie. Co jeszcze dostaje się w zamian za 230 zł?

Przeczytaj całość
Mionix Naos 7000 – kolos z wysokiej półki

Kamil Homziak
Kamil Homziak

Mionix to stosunkowo mało znany szwedzki producent m.in. myszek. Naos 7000 to jeden z najwyższych modeli w hierarchii. Warto wydawać 80 euro?

Przeczytaj całość
Tanie drukowanie czyli co z tą czcionką

ghs
ghs

Zainspirował mnie, genialny w swej prostocie, pomysł nastolatka o którym to pomyśle PCLab pisał już jakiś czas temu: http://pclab.pl/news57101.html . Oczywiście pomysł należało trochę podretuszować, dostosowując go do realiów technicznych XXI wieku. Kurtyna

Przeczytaj całość
Czy tani Tracer Headshot spełni oczekiwania graczy?

Michał Wójcik
Michał Wójcik

Skoro dowiedzieliśmy się już, że poziom gry w Quake Live jest wprost proporcjonalny do mocy posiadanego zasilacza, to teraz czas sprawdzić co jest zależne od jakości myszy. Ale spokojnie, chyba nie 'skill', bo niezależnie od tego jaką macie mysz, to i tak nie macie szans w starciu z redakcyjnym kolegą Łukaszem. True story...

Przeczytaj całość
Tracer Headshot: Galeria

Michał Wójcik
Michał Wójcik

Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział mi, że na rynku pojawi się gamingowa klawiatura marki Genius, dla bardziej zamożnych graczy, pewnie z niedowierzaniem popukałbym się po głowie. Kupowałem wówczas myszkę biurową tej firmy. Działa nadal, jest całkiem niezła jak na tej klasy urządzenie, ale od tych z najwyższej półki dzielą ją lata świetlne. Z tego powodu, gdy nagle widzimy news o pojawieniu się urządzeń przeznaczonych dla bogatszych klientów i to firmy dotychczas kojarzonej z ekwipunkiem biurowym, podświadomie wyczuwamy podstęp. Myślimy, że co jest nie tak, ktoś nas wrabia. Dlaczego?

Przeczytaj całość