Jak zmienić hasło administratora w Windows nie znając starego?

vhp
vhp

Uruchamiamy z płyty/USB instalator Windows i wybieramy opcję „Napraw komputer” –> „Rozwiązywanie problemów” –> „Wiersz polecenia”.

W folderze c:\Windows\System32 zmieniamy nazwę pliku utilman.exe na jakąś inną, np. na utilman_.exe. Polecenia:

cd c:\windows\system32

Przeczytaj całość
Transmiter FM Peiying urz0387 – recenzja

vhp
vhp

W moje ręce trafił transmiter marki Peiying, oznaczony symbolem urz0387. A właściwie to kupiłem go po przeanalizowaniu możliwości odsłuchu plików MP3 w samochodzie. Najpierw chciałem jakieś tanie radio wyposażone w taką funkcję, potem doszedłem do wniosku, że zamiast kupować odtwarzacz wątpliwej jakości, lepiej wybrać coś porządnego. Miałem już na oku jedno radio w cenie ok. 300 zł (plus montaż), po czym doszedłem do wniosku, że na tyle na ile słucham muzyki w samochodzie, to nie potrzebuję aż takiego sprzętu. W związku z tym zwróciłem się w stronę transmiterów FM, nie mając przekonania co do tego, czy to rozwiązanie mnie usatysfakcjonuje.

Przeczytaj całość
Najnowsi blogerzy
ZenFistunknown_soliderhainczludojadkrzysztofwolongiewiczPuszorMuMineQPhalandircicior112kozarovvkristoflampart[DH] BanitovhpMade In 3WŚruTubaFoxaZlotoUchyGorylJaRoMalloygatorListonosz_złej_nowinytomeczek80max-bitroksiphaker146Blog technologiczny TECHNETQingwaWodziantracer123Windows7 fanWojtek Żuchowski